Дописници МКДОпштински вести

Во зимски услови се одвива сообраќајот на истокот и југоистокот

Сообраќајот на магистралните и регионални патишта во источна и југоисточна Македонија се одвива во отежнати услови.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close