0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Во СЕП ќе биде најавен старт на изградбата на автопатот Скопје – Блаце

Почеток на изградбата на делницата Стенковец - Блаце од автопатот Скопје - Блаце ќе биде најавен денеска на прес-конференција во владиниот Секретаријат за европски прашања. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close