Оригинални текстовиПолитички партии

Велковски: Пратеничката група на СДСМ ќе бара одложување на Законот за пазарџии

Скопје, 19 јануари 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close