Оригинални текстовиПолитички партии

Велковски: Пратеничката група на СДСМ ќе бара одложување на Законот за пазарџии

Скопје, 19 јануари 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close