BotëBotë.PortalShkencë dhe teknologji

Vatsap nuk funksionon në shumë vende të botës

Londër, 22 janar 2019 (MIA) - Rrjeti social Vatsap nuk funksionon në shumë vende të botës, gjë që solli deri te probleme në komunikimin mes shfrytëzuesve të tij, bëri të ditur "Indipendent".

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close