0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Утрово најстудено во Тетово, најмногу снег на Шапка

Во Тетово утрово е најстудено, -11 степени, а максимален еден степен е измерен во Гевгелија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close