BallkanBallkan.Portal

Ushtria turke dërgoi tanke në kufirin me Sirinë

Ushtria turke sot dërgoi tanke dhe automjete të blinduara në provincën turke Hataj, që ndodhet në kufirin me Sirinë.

Back to top button
Close