0_Магазин.ПорталЗанимливости

Украдена муралот на Бенкси на врата од театарот Батаклан во Париз

Украден е муралот на британскиот уличен уметник Бенкси, што се наоѓаше на врата од театарот Батаклан во Париз.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close