0_Македонија.ПорталСервисни информации

Укината забраната за камиони на патниот правец  Дебар – Струга

Забраната за сообраќај за тешки товарни возила на патниот правец  Дебар – Струга е укината во 16:15 часот, информираат од ЈП Македонија пат.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close