КошаркаРезултати

Трипл-дабл за Јокиќ во Флорида за нов триумф на Денвер

Никола Јокиќ со 29 поени, 10 асистенции и 11 скока, и кош постигнат во последните секунди, беше најзаслужен за победата на Деневр на гостувањето кај Мајами.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close