Svet.SlajderСветСвет.Портал

Трамп: Во тек е инвазија која и се заканува на цела Америка

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска, по обиколката на границата на САД со Мексико, порача дека во тек е „инвазија“ која и се заканува на цела Америка. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close