Svet.SlajderСветСвет.Портал

Трамп: Делумната блокада на Владата ќе трае се додека е потребно

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека делумната блокада на Владата, која почна на 22 декември, ќе трае „се додека е потребно“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close