0_Спорт.ПорталSport.SlajderРезултатиФудбал

Тотенхем со минимална предност по првиот дуел од полуфиналната пресметка со Челзи во Лига купот

Минимална победа со 1:0 забележа Тотенхем над Челзи на првиот натпревар во полуфиналето на англискиот Лига куп.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close