0_Македонија.ПорталДописници МКДРепортажа

Тошев ден е 25 јануари, но и секој друг ден

Не може да стигнете во Крушево без измешани, силни емоции. Особено на 25 јуануари. Или пак на 16 октомври. Или друг ден. Или последниот снежен викенд. И се е поврзано со Тоше Проески.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close