0_Македонија.ПорталДописници МКДРепортажа

Тошев ден е 25 јануари, но и секој друг ден

Не може да стигнете во Крушево без измешани, силни емоции. Особено на 25 јуануари. Или пак на 16 октомври. Или друг ден. Или последниот снежен викенд. И се е поврзано со Тоше Проески.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close