0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Тимовите од Ф1 не сакаат заедничка презентација на своите болиди

Тимовите од Формула 1 не ја поддржаа идејата на сопствениците на најбрзиот „циркус“ во светот за заедничко претставување на новите болиди за претстојната сезона.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close