0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакомет

СП ракомет: Досегашни освојувачи на шампионскиот трофеј

Во Берлин денес ќе биде отворен 26. ракометен Мундијал. Трофејот ќе го брани репрезентацијата на Франција.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close