0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Сирија ни во 2019 нема да биде мирна

Сирија ни во 2019 година нема да биде мирна земја и интересите на странските сили во земјата се уште ќе се судираат.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close