Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ шири дезинформации и лажни вести

Антизападниот Мицкоски не знае, веќе нема идеја ниту каква нова лага да измисли за министерот Спасовски.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close