0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Роналдо не доби дозвола да сведочи преку видеоврска

Шпанскиот суд го одби барањето на ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо, да сведочи преку видеолинк во случајот на затајување данок.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close