0_Спорт.ПорталФудбал

Рафиња ќе го замени Баерн со Фламенго

Одбранбениот фудбалер на Баерн Минхен, Рафиња може да ја продолжи кариерата во Фламенго.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close