ЕвропаЕвропа.Портал

Путин за Божиќ во Санкт Петербург, Медведев во Москва

Претседателот на Русија Владимир Путин присуствуваше на божиќна богослужба во црквата Преображение во Санкт Петербург.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close