Makedonija.SlajderГраѓански сектор

Проект „Ги запознаваме ретките болести“

Дваесет и осум денови во февруари ќе се спроведува проектот „Ги запознаваме ретките болести“, чија цел е запознавање со 28 ретки дијагнози.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close