0_Спорт.ПорталТенис

Притворени двајца француски тенисери поради сомневање дека местеле натпревари

Двајца француски тенисери се притворени, како дел од истрагата околу сомневањата за местење натпревари, јави дописникот на МИА.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close