Svet.SlajderСветСвет.Портал

Поради блокада на американската влада не работат инспекциите за храна, луѓето се во страв

Поради делумната блокада на американската влада, повеќето инспекции што вршат здравствени проверки на храна не се во можност да ја завршат својата работа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close