0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.Портал

Поефикасен и побрз транспорт во 2019-та со нова патна инфраструктура

Во транспортниот сектор во Македонија во новата година  се ветени конкретни резултати во изградба на нови патишта, пруги, летови што ќе обезбеди поефикасно и побрзо поврзување за граѓаните и бизнисот.  

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close