0_Магазин.ПорталСцена

Песната „Африка“ вечно ќе се слуша во пустината Намиб (видео)

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close