0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBallkanBallkan.Portal

Panos Kamenos e braktis Qeverinë greke

Partneri i koalicionit i Qeverisë greke të Grekëve të Pavarur dhe ministër i Mbrojtjes i Greqisë, Panos Kamenos pas takimit me Aleksis Cipras tha se e braktis Qeverinë, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close