0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani: Po tentojmë të bëjmë proces inkluziv dhe të pakthyeshëm

Bisedimet dhe negociatat janë në rrjedhë. Po tentojmë të bëjmë proces inkluziv. Unë jam optimist, deklaroi sot zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, duke i komentuar kërkesat e Lëvizjes BESA për ndryshimet kushtetuese, për fazën finale të të cilave duhet të vazhdojë debati në Parlament.

Back to top button
Close