Дописници МКДОпштински вести

Општина Маврово и Ростуше лани доделила 51 ваучер за новороденчиња

Општина Маврово и Ростуше во текот на минатата година, додели  51 ваучер,односно еднократен паричен надоместок за новородени деца.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close