Дописници МКДОпштински вести

Општина Чешиново-Облешево ја доби сопственоста на бањата во село Бања

Локалната самоуправа на Чешиново-Облешево по повеќегодишно очекување конечно ја доби сопственоста на објектот на бањата во селото Бања.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close