Дописници МКДОпштински вести

Одрони од карпи, блокиран патот кон кавадаречко Шешково

Одрони од карпи го блокираа патот кон кавадаречкото село Шешково.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close