BotëBotë.PortalKorrespondentë Botë

Numri i të vdekurve nga shpërthimi i naftësjellësit në Meksikë ka arritur në 76 persona

Numri i të vdekurve nga shpërthimi i naftësjellësit në Meksikë është rritur në 76 persona, derisa disa dhjetëra të lënduar janë me djegie më të rënda dhe më të lehta ende ndodhen në spitale, shkruan gazeta meksikane "El Universal".

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close