Sektori civilServise informuese

Normalizohet qarkullimi në aksin rrugor Kriva Pallankë – Kumanovë

Qarkullimi në aksin rrugor Kriva Pallankë – Kumanovë dhe anasjelltas i cili për shkak të aksidentit ishte në ndërprerje është normalizuar në orën 16.50 minuta.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close