0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Нормализиран сообраќајот пред клучката кај Калковска Река

Вечерва од 21:55 часот е нормализиран сообраќајот пред клучката кај Калковска Река на регионалниот пат село Удово - Валандово и обратно.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close