0_Maqedoni.PortalPolitikë

Nesër takim i Komitetit të Punës për Integrime Evropiane

 Komiteti i Punës për Integrime Evropiane (KPIE) nesër do ta mbajë seancën e 40-të ku do të bisedohet për skriningun, do të shqyrtohet statusi i implementimit  të Planit 18, si dhe statusi i IPA-s.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close