0_Magazinë.PortalShkencë dhe teknologji

Në paralajmërim Ajfoni i ri i tëri i bërë nga xhami

Ajfon tërësisht i bërë nga xhami është ëndrra shumëvjeçare e disenjatorëve të Epëll, të kryesuar nga Xhoni Ajv, dhe kjo ndoshta më fund mund të realizohet.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close