0_Спорт.ПорталФудбал

Нејмар најверојатно ќе мора на операција, ќе го пропушти остатокот од сезоната

Повредата на најскапиот фудбалер на светот Нејмар по се изгледа е посериозна од првичните најави кои доаѓаа од Пари Сен Жермен.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close