КошаркаРезултати

НБА: Милвоки ја спаси честа на гостинските екипи

Во најсилната светска кошаркарска лига НБА, ноќта меѓу среда и четврток се одиграа десет натпревари, а единствената победа на гостински терен ја забележа тимот на Милвоки.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close