0_Спорт.ПорталSport.SlajderРезултатиТенис

Надал прв финалист на Австралија опен

Шпанскиот тенисер Рафаел Надал забележа лесна победа над Гркот Стефанос Циципас денес на Грен слемот во Мелбурн и се пласира во големото финале.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close