БалканБалкан.Портал

Најстуден јануари во Црна Гора од 1949 година

Првите десет дена од јануари во Црна Гора се најстудени од 1949 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close