0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

МВР-билтен

Полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово-Полициска станица Гостивар утринава 30 минути по полноќ го лишиле од слобода 31-годишниот Ѓ. М. од гостиварското село Здуње, кај кого е пронајден кокаин.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close