0_Македонија.ПорталВидео изјаваПолитика

Министерот Спасовски на промоција на нови дипломци на Факултетот за безбедност

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска присуствуваше на промоцијата на новите дипломци на Факултетот за безбедност при Универзитетот „Св. Климент Охридски“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close