0_Македонија.ПорталПолитика

Министерката Шекеринска во посета на Валандово

Министерката за одбрана, Радмила Шекеринска денеска ќе престојува во работна посета на Валандово.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close