Видео изјаваОригинални текстовиПолитички партии

Мицковски: ВМРО-ДПМНЕ поднесе закон за укинување на Законот за зелените пазари

Скопје, 25 јануари 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close