БалканБалкан.Портал

Меркел следната недела во посета на Атина

Германската канцеларка Ангела Меркел на 10 и 11 јануари ќе престојува во посета на Грција, јави дописничката на МИА од Атина.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close