0_Македонија.ПорталВременска прогнозаГраѓански сектор

Македонија под нулата, најстудено во Битола -18 степени

Најниска температура во Македонија изутрина во седум часот е регистрирана во Битола, каде се измерени – 18 степени.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close