0_Магазин.ПорталДизајн

Лондонска недела на машка мода, бизнис вреден 20 милијарди долари

Во Лондон овој викенд се одржува Лондонска недела на машка мода, на која дизајнерите ќе ги прикажат најновите креации за облека за мажи.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close