0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Крос еден месец надвор од теренот поради повреда

Фудбалерот на Реал Мадрид, Тони Крос нема д абиде на терените еден месец поради повредата, соопшти актуелниот европски и светските шампионн.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close