BallkanBallkan.Portal

Kreu shtetëror i Kosovës në takim me ambasadorin amerikan

Prishtinë, 31 janar 2019 (MIA) - Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, njeriu i parë i Kuvendit, Kadri Veseli dhe kryeministri Ramush Haradinaj po realizojnë takim në Ambasadën e SHBA-së në Prishtinë, me ambasadorin Filip Kosnet.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close