0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитикаПолитички партии

Костадинов: Постигнат договор со Беса на Касами

Постигнат е договор со крилото на Беса на Биљал Касами, имнформира денеска на прес-конференција во Собранието портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close