0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Kola-Caruha: Grekët Pavarur do të largohen nga qeveria kur të vij Marrëveshja e Prespës

Kur dhe në qoftë se vjen marrëveshja, do të largohemi nga ministritë, tha zëvendësministrja e Mbrojtjes të Greqisë Maria Kola-Caruha nga Grekët e Pavarur në një intervistë për radion e Selanikut "Fokus FM".

Back to top button
Close